Naujienos

Bankrutavusios kredito unijos "Laikinosios sostinės kreditas" indėlininkai raginami atsiimti apdraustas lėšas

 

Bankrutavusios kredito unijos „Laikinosios sostinės kreditas“ buvę indėlininkai raginami atsiimti apdraustas lėšas

 

VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ (toliau – Įmonė) informuoja, kad bankrutavusios kredito unijos „Laikinosios sostinės kreditas“ (draudžiamasis įvykis – 2013-05-09) indėlininkai, kuriems priklauso draudimo išmokos ir jų dar neatsiėmė, suskubtų tą padaryti kol nesibaigė 5 metų terminas.

 

Aukščiau nurodytos kredito unijos  indėlininkams iš viso išmokėta 6,67 mln. eurų.  Šiuo metu Įmonės duomenimis, iš viso „Laikinosios sostinės kreditas“ indėlininkai dar nėra atsiėmę draudimo išmokų už    9,2 tūkst. eurų.

 

Bankrutavusios kredito unijos „Laikinosios sostinės kreditas“ indėlininkams draudimo išmokos bus mokamos iki š. m. gegužės 9 d.

 

Įmonė ragina buvusius kredito unijos „Laikinosios sostinės kreditas“ indėlininkus nelaukti paskutinės dienos ir artimiausiu metu, dėl jiems priklausančių draudimo išmokų, kreiptis į Įmonės pasirinką draudimo išmokų mokėjimo agentą – Danske Bank A/S Lietuvos filialą. Iki aukščiau nurodyto termino indėlininkams neatsiėmus jiems priklausančių draudimo išmokų, lėšos grįš į Indėlių draudimo fondą. Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo nuostatos numato, kad indėlininko teisė į indėlių draudimo išmoką galioja 5 metus nuo indėlių draudžiamojo įvykio dienos.

 

Daugiau informacijos apie draudimo išmokų išmokėjimo tvarką galite rasti: http://iidraudimas.lt arba kreiptis į Įmonę adresu Algirdo g. 31, Vilnius, el. paštu idf@idf.lt arba telefonu (8 5) 213 5657.